Ruszyła akcja „Góra Grosza”

POD PATRONATEM
MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ
PO RAZ ÓSMY W DNIACH 15 – 26 PAŹDZIERNIKA
WE WSZYSTKICH PRZEDSZKOLACH CAŁEJ POLSKI WIELKA
AKCJA NA RZECZ DZIECI Z DOMÓW DZIECKA.

ZBIÓRKA MONET GROSZOWYCH

Rodzina czasem nas denerwuje, czasem pomaga, a czasem nawet nie wiemy co o niej powiedzieć. Ale jedno jest pewne życie bez niej byłoby dziwne, o wiele trudniejsze - niemożliwe. Niestety są dzieci, które nie zaznały ciepła domu rodzinnego i teraz wychowują się w Domach Dziecka. W takiej placówce dzieci mają prawie wszystko, ale najbardziej brakuje miłości i zrozumienia i właśnie dlatego by taką miłość zapewnić powstają Rodzinne Domy Dziecka, niestety one także borykają się z problemami, najczęściej natury finansowej.

I właśnie tym Rodzinnym Domom dziecka chce pomóc Fundacja „Nasz Dom” poprzez organizowaną akcję „Góra Grosza”. Każda drobna moneta może pomóc twojemu koledze lub koleżance! Zebrane pieniądze przeznaczymy dla rodzinnych domów dziecka i pomoc w tworzeniu mieszkań dla dzieci z domów dziecka.

DAJ DOM — WRZUĆ I TY SWÓJ GROSZ

Opracowała: Agnieszka Momot