Przedszkolaki odwiedzają "szkoły"

Dnia 29.09.2007 r. dzieci z naszego przedszkola miały przyjemność odwiedzić Szkołę Języka Angielskiego, w której naucza się metodą „Helen Doron” oraz mieszczącą się w tym samym budynku Szkołę Muzyki Rozrywkowej.

Lekcja języka angielskiego, w której uczestniczyły nasze przedszkolaki, okazała się bardzo ciekawa, pełna ruchu i zabawy. Ku ogromnemu zdziwieniu, dzieci, mimo braku znajomości tegoż języka, bez problemu reagowały na polecenia prowadzącego i odpowiadały na zadawane im pytania, oczywiście w języku angielskim.

Na zakończenie dzieci otrzymały od pracowników Szkoły upominki w postaci baloników, tatuaży i cukierków. Lekcja angielskiego okazała się świetną zabawą, przysporzyła naszym wychowankom dużo radości i niezapomnianych wrażeń.

Nowym i interesującym przeżyciem dla naszych podopiecznych był również kontakt z muzyką w Szkole Muzyki Rozrywkowej. Dzięki życzliwości instruktora muzyki dzieci poznały instrumenty perkusyjne oraz miały możliwość doświadczyć gry na bilbordzie i perkusji. Po zakończonej wycieczce większość naszych wychowanków deklarowała chęć nauki gry na dowolnym instrumencie. Mamy nadzieję, że przedszkolaki wrócą tu kiedyś, nie tylko jako zwiedzający, ale i uczniowie tej szkoły.

Opracowała: Agnieszka Momot